+48 535 822 425 | uslugi@obrobkacnc.com.pl
Lakierowanie proszkowe
Dysponujemy jedną z największych lakierni proszkowych na Śląsku, która w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem lakierniczym jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną - paleta RAL oraz kolory "specjalne" od znanych i wiodących producentów farb do malowania proszkowego.

Nasza lakiernia proszkowa dysponuje następującymi farbami:
  • poliestrowe – charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne,
  • epoksydowe – charakteryzują się wysoką odporną na uderzenia, zarysowania i działanie czynników chemicznych,
  • poliestrowo-epoksydowe – tanowią połączenie własności obu w/w rodzajów farb.

Malowanie proszkowe nie jest skomplikowanym procesem, jednak wymaga starannego przygotowania powierzchni. Przed przystąpieniem do lakierowania proszkowego powierzchnie malowanych detali są odpowiednio obrabiane porzez oczyszczanie strumieniowo-ścierne i wytrawianie w związku otłuszczającym, w celu maksymalizacji jakości polakierowanej powierzchni.

Nasza lakiernia proszkowa dzięki dużemu piecowi wygrzewającemu posiada małe ograniczenia gabarytowe malowanych detali, co sprawia że jesteśmy w stanie zaproponować bogate usługi w zakresie lakierowania proszkowego. Wymiary robocze pieca: 7,60m x 2,10m x 1,5m. Malarnia proszkowa stanowi uzupełnienie oferty z zakresu obróbki metali. Zapraszamy do skorzystania z oferty lakierowania proszkowego nie tylko firmy ze Śląska.
Malowanie proszkowe cennik - sprawdź ceny lakierni proszkowej, skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę.