+48 535 822 425 | uslugi@obrobkacnc.com.pl

Cięcie laserowe rur 3D, profili i blach

marka1.jpg
8 lat na rynku
Centrum obróbki metali
 
Centrum Obróbki Metali to dynamicznie rozwijająca się Polska marka. Od ośmiu lat funkcjonujemy w sektorze obróbki i wytwarzania konstrukcji stalowych. Naszą specjalnością jest cięcie laserem 3D i 2D, a także obróbka skrawaniem metali. Z ofertą usług wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów w kraju, jak i za granicą. Naszym celem jest tworzenie i zapewnienie jak najwyższej jakości produktów i fachowego doradztwa dla kontrahentów.

Na Polskim rynku funkcjonuje wiele podobnych firm, które oferują klientom cięcie laserowe rur 3D i inne usługi w zakresie obróbki metali. Tym, co wyróżnia nas, jest:

WSZECHSTRONNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ 


Cięcie laserem 3D oraz cięcie blach opanowaliśmy do perfekcji. Dlatego nie ma dla nas zleceń niemożliwych do zrealizowania. Wykonujemy niewielkie wyroby, jak i wielkogabarytowe detale i konstrukcje. Dzięki różnorodnemu i nowoczesnemu parkowi maszynowemu zapewniamy najwyższą jakość i krótki czas realizacji zleceń. 

DOŚWIADCZENIE


Liczne realizacje we współpracy z firmami krajowymi, jak i zagranicznymi z różnych sektorów gospodarczych z branży metalowej przekładają się na bogate doświadczenie zdobyte przez naszych pracowników. W efekcie sprostają oni każdemu, nawet nietypowemu zleceniu. Realizujemy zarówno cięcie laserowe blach o różnej grubości, jak i cięcie laserem 3D rur i profili. Wycinamy precyzyjne elementy na nowoczesnym ploterze, zajmujemy się obróbką ścierną, toczeniem i frezowaniem za pomocą nowoczesnych maszyn CNC.

Nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym są gwarancją owocnej współpracy.