+48 535 822 425 | uslugi@obrobkacnc.com.pl

Lakierowanie proszkowe

Dysponujemy jedną z największych lakierni proszkowych na Śląsku, która w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą i nowoczesnym sprzętem lakierniczym sprosta nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. Proponujemy szeroką gamę kolorystyczną – barwy z palety RAL oraz kolory specjalne od znanych i wiodących producentów farb do malowania proszkowego.

Nasza lakiernia proszkowa dysponuje następującymi farbami:
  • poliestrowe – charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne,
  • epoksydowe – wyróżniają się wysoką odporną na uderzenia, zarysowania i działanie czynników chemicznych,
  • poliestrowo-epoksydowe – stanowią połączenie własności obu w/w rodzajów farb.
Malowanie proszkowe nie jest skomplikowanym procesem, jednak wymaga starannego przygotowania powierzchni. Przed przystąpieniem do lakierowania proszkowego powierzchnie malowanych detali są odpowiednio obrabiane. Do tego celu wykorzystujemy śrutowanie stali lub inne metody obróbki strumieniowo-ściernej. Stosujemy również wytrawianie w związku otłuszczającym, w celu maksymalizacji jakości polakierowanej powierzchni.

Nasza lakiernia proszkowa jest wyposażona w duży piec wygrzewający. W efekcie ograniczenia gabarytowe malowanych detali są niewielkie. Dzięki temu możemy zaproponować naszym Klientom szeroki zakres usług w zakresie lakierowania proszkowego. Wymiary robocze pieca to: 7,60 m x 2,10 m x 1,5 m. Malarnia proszkowa stanowi uzupełnienie oferty z zakresu obróbki metali. Do skorzystania z usługi lakierowania proszkowego zapraszamy firmy nie tylko ze Śląska, ale również z innych regionów kraju.

Chcesz poznać cennik malowania proszkowego? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy wycenę.